Gündoğdu Makine

Türkiye'de Bir İlk Yerli Üretim Planet Redüktör

2016 yılında üretmeye başladığımız planet ve yön değiştirici hassas redüktörleri, bir dünya markasına dönüşmesini hedefliyoruz. Bu hedefimiz doğrultusunda; işimizde hassasiyet ve kaliteden ödün vermiyoruz, müşteri odaklı çalışıyoruz. En önemlisi özel redüktörler ve aktarma organları içeren projeler için de Ar-Ge ve üretim yapıyoruz. Planet ve yön değiştirici hassas redüktörlerimizin tamamını Türkiye’de ilk ve tek %100 yerli üretebilen ve Ar-Ge çalışmalarını yapabilen bir firma olmaktan gurur duymaktayız. Redüktörlerimiz, en yaygın olarak otomasyon & robotik, takım tezgahları, gıda sanayi, ambalaj sanayi, sac işleme makineleri sektörlerinde kullanılmaktadır.
Tecrübeli Ekip
Planlı Çalışma
%100 Memnuniyet
VİZYONUMUZ

Yabancı tedarik odaklı mekatronik ürünlerin yerli karşılıklarının üretimi, tanıtımı ve kullanımının yaygınlaştırılması konusunda çalışmalarımızı yoğunlaştırıp, makine sanayine yerli, milli ve tedariği kolaylaştırılmış ürünler sunmak.

MİSYONUMUZ

Müşteri ve çözüm odaklı yaklaşım ile mekatronik mazleme ihtiyacı olan tüketicilere, uygun, kaliteli ve hızlı çözümler üretmek için elimizdeki tüm imkanları kullanarak müşterilerimizin paydaş olduğu bir ticaret ortamı yaratmak önceliğimizdir. Bu önceliğimizin hedefi; kısa ve orta vadede yurtiçinde, uzun vadede avrupa, asya ve okyanus ötesi ülklerde falliyet göstererek global tesirde bir marka haline gelebilmektir.

%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Gündoğdu Makine olarak GND Dinamik Markasıyla Türk mühendislerin tasarladığı ve ürettiği ilk yerli planet redüktörleri değerli iş ortaklarımızın çözümlerine sunma gururunu yaşamaktayız.

Üretilen Redüktör

+

Kaliteli Malzeme

%

İş Ortaklığı

+

Müşteri Memnuniyeti

%
UZMAN KADRO & YILLARIN TECRÜBESİ

Türkiye'de Bir İlk Yerli Üretim Planet Redüktör

HEMEN ARA